Daria Opara

DIETETYK

Każdy z nas ma tylko jedno ciało na całe życie.

Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale przede wszystkim sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Dobre wybory żywieniowe to podstawa, która kształtuje Państwa zdrowie i samopoczucie. Jeśli nauczymy się łączyć to z aktywnością fizyczną oraz znajdziemy sposoby radzenia sobie ze stresem, będziemy czuć się dobrze z samym sobą.

Zasadą mojej pracy jest potraktowanie każdej osoby indywidualnie. Staram się być dla moich Klientów wsparciem w procesie zmiany związanej z wagą ciała i stylem życia. Chcę, aby moi Klienci świadomie odkryli i doświadczyli, jak wiele umiejętności posiadają, jak ogromna jest ich wewnętrzna mądrość oraz co oznacza czuć się dobrze w swoim sprawnym i zdrowym ciele.

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktorką fitness i rekreacji ruchowej, trenerem personalnym z 18-letnim doświadczeniem, oraz absolwentką studiów podyplomowych Dietetyka w
Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.

…..ale to wszystko nie jest tak ważne, jak to,że rozumiem z jakimi problemami borykają się moi Klienci.

Jestem praktykiem. W 2014 roku zrzuciłam 17 kg, rozumiem jaki proces zmiany czeka osobę, która przyjdzie do mnie po poradę. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek.